رب انار خوش ذوق بلیط سینمای رایگان می دهد

چشمگیرترین فواید رب انار خوش ذوق ممکن است شامل تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش سطح کلسترول کلی، افزایش متابولیسم، کمک به سلامت پوست و غیره باشد. همچنین پتانسیل ضد سرطانی دارد.

ملاس انار با داشتن مقدار مناسبی از ویتامین C و تعدادی آنتی اکسیدان پلی فنولیک می تواند سلامت پوست را با کاهش شرایط التهابی و جلوگیری از استرس اکسیداتیو که باعث پیری زودرس و چین و چروک می شود، بهبود بخشد.

نیاسین که در غلظت های بالایی در این نوع ملاس یافت می شود، برای افزایش خاصیت ارتجاعی پوست نیز ضروری است.

با مواد معدنی متنوع و ترکیبات آلی قدرتمند، استفاده منظم از ملاس انار می تواند سلامت مو را با افزایش استحکام فولیکول ها بهبود بخشد و درعین حال براقیت و درخشندگی موهای شما را افزایش دهد.

برخی از ویتامین‌های خانواده B که در غلظت‌های بالا در ملاس انار یافت می‌شوند، برای افزایش عملکرد ماهیچه‌ها و کارایی سیستم عصبی عالی هستند، که می‌توانند به حرکت پریستالتیک و هضم غذا، تسکین مشکلات یبوست، نفخ و گرفتگی کمک کنند.

با داشتن مقادیر قابل توجه ویتامین C، این نوع ملاس می تواند با تحریک تولید گلبول های سفید خون، اولین خط دفاعی بدن در برابر بسیاری از عوامل بیماری زا و بیماری های عفونی، به تقویت سیستم ایمنی کمک کند.

ترکیبات پلی فنلی موجود در ملاس انار به طور مستقیم با کاهش سطح کلسترول LDL در بدن مرتبط است که می تواند خطر ابتلا به تصلب شرایین را کاهش دهد و همچنین شانس ابتلا به حمله قلبی یا سکته را کاهش دهد.

درست کردن ملاس انار خودتان در خانه یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه است، به خصوص به این دلیل که مواد تشکیل دهنده آن به راحتی پیدا می شود و دستور تهیه آن بسیار ساده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.